McDonalds Cup

Z McDonald's Cupu až do ligy!

4/3/2018

Lukáš Masopust. 128 ligových startů za FC Vysočina Jihlava a FK Jablonec. 12 ligových gólů. Pětadvacetiletý záložník to před lety dotáhl dokonce do národního týmu do 21 let, za který si zahrál i na mistrovství Evropy. Zkušenosti má i z Evropské ligy ze zápasů proti Kodani nebo Ajaxu Amsterdam.

Dominik Mašek momentálně válí za pražskou Bohemku, coby teenager ale platil za zázračné dítě, které to může dotáhnout až do velkoklubu. Vždyť hned čtyřikrát byl zvolen nejlepším dorostencem Česka! V dresu Příbrami debutoval v nejvyšší soutěži už v 15 letech, načež sbíral zkušenosti v Německu i Nizozemsku. V mládežnických reprezentacích nasbíral skoro 60 startů, teď je členem kádru jednadvacítky.

Taky Zdeněk Folprecht má v dresu se lvíčkem na hrudi hodně zkušeností, od reprezentace do 16 let až po jednadvacítku nastřádal 46 zápasů a vstřelil 6 gólů. Už v osmnácti slavil se Spartou mistrovský titul, pak sbíral zkušenosti na Žižkově, v Brně i v Ázerbájdžánu. Momentálně je oporou Slovanu Liberec.

Co mají tihle všichni společného? I oni prošli McDonald's Cupem, tím nejlepším odrazovým můstkem do nejvyšších pater českého fotbalu A mají na něj jen ty nejlepší vzpomínky, o čemž se sami přesvědčte ve videu níže!

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám