McDonalds Cup

Republikové finále McDonald’s Cupu Svátek fotbalu je už v úterý!

27/5/2018

Jak už jistě víte, krajská finále v uplynulém týdnu skončila a odhalila nám kompletní šestnáctku celorepublikových finalistů. Právě tihle šampioni se v úterý a ve středu na Svátku fotbalu v Ústí nad Labem utkají o absolutní triumf. Zajímá vás, v kolik hodin se utkání v základních skupinách a vyřazovací boje rozhoří? My to víme!

Celý turnaj pro veřejnost začne 29. května ve 14 hodin, kdy na hlavním fotbalovém stadionu v Ústí nad Labem proběhne slavnostní nástup všech mančaftů. Od půl 3 zhruba do půl 6 jsou na programu zápasy základních skupin.

Vše pak vyvrcholí druhý hrací den 30. května v dopoledních hodinách. Od půl 10 se budou dohrávat duely ve skupinách, no a pak už přijdou semifinále, zápasy o umístění a finálový duel. Ten je v plánu ve 14 hodin a přímým přenosem ho bude vysílat i Česká televize!

Pro holky a kluky, kteří se na Svátek fotbalu probojovali je navíc připraven i doprovodný program. Ten si můžete, stejně jako přesný časový harmonogram nebo pravidla turnaje, prohlédnout v propozicích po kliknutí na odkaz níže v článku.

Tak v úterý v Ústí nad Labem, ahoj!

Propozice pro republikové finále Svátek fotbalu

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám