McDonalds Cup

Hráči z McDonald's Cupu děkovali na Letné Tomáši Rosickému

14/6/2018

V okolí stadionu pražské Sparty na letenské pláni se v sobotních odpoledních hodinách začaly hemžit davy lidí ve fotbalových dresech. Ať už šlo o dresy české reprezentace, Arsenalu nebo Borussie Dortmund, všechny měly na zádech číslo 10 a jméno ROSICKÝ.

Nikdo si nechtěl nechat ujít výjimečnou sportovní událost, která byla na sobotní odpoledne naplánována. Fanoušci ze všech koutů naší republiky, ale i zahraničí, dorazili na poslední zápas Tomáše Rosického, kterým se loučil na Letné se svojí bohatou kariérou.

O ještě velkolepější rozlučku se postarali fotbalisté, kteří přijali od bývalého spoluhráče pozvání. Hrál jeden z nejlepších tvořivých záložníků historie Premier League Cesc Fábregas, hrál i několikanásobný nejlepší střelec téže ligy Robin van Persie, a to nemluvíme o legendách české reprezentace typu Karel Poborský, Jan Koller, Milan Baroš nebo Petr Čech. Bylo se zkrátka na co dívat.Jeden sektor stadionu zaplnili všichni malí hráči, kteří se letos probojovali se svým školním týmem na republikové finále 21. ročníku McDonald´s Cupu – Svátek fotbalu do Ústí nad Labem. Tomášovi z tribuny nejen hlasitě fandili, ale pozdravili ho i transparenty.

Tomáš podpořil svojí patronací před mnoha lety jubilejní 10. ročník McDonald's Cupu, a na to se nezapomíná. I přes intenzivní průtrž mračen děti prožily s trenéry a rodiči mezi 18 tisíci diváky jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru. Tomáši, děkujeme!

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám