McDonalds Cup

Seminář k 22. ročníku McDonald’s Cupu - se zástupci české vlády i FAČR

13/11/2018

Ve čtvrtek 8. listopadu se v Praze uskutečnil seminář k 22. ročníku McDonald’s Cupu. Pořadatelé a organizátoři turnaje na něm představili novinky, o které bude letošní sezóna šampionátu obohacena. Přišli navíc i důležití hosté – vládní zmocněnec pro sport Milan Hnilička nebo ředitel sportovně technického oddělení FAČR Jiří Kotrba.

Seminářem prováděl Jiří Pelnář, který hned v úvodu na pódiu přivítal Milana Hniličku. Trojnásobný hokejový mistr světa a olympijský vítěz má nyní politické poslání – v současné vládě má na starosti sportovní úsek. O McDonald’s Cupu promluvil i Jiří Kotrba, jehož práce pro fotbalovou asociaci skýtá například řízení projektu regionálních fotbalových akademií.

Republikové finále McDonald’s Cupu se pro rok 2019 vrací na Moravu, do Olomouce na Andrův stadion. Na semináři proto promluvil taky Libor Kalas, který bude mít pořádání Svátku fotbalu na starosti.

Největší školní fotbalový turnaj široko daleko bude i nadále spolupracovat s Českou televizí, za níž na semináři vystoupil reportér a komentátor David Kalous. Pokračuje i úspěšná spolupráce s Deníkem i zástupcem ředitele jeho redakcí Petrem Koděrou.

Novinkou 22. ročníku McDonald’s Cupu je naopak výsledkový servis, o kterém na semináři vůbec poprvé oficiálně promluvil PR specialista McDonald’s Adam Rapák. O jeho konkrétních výhodách a podobách budeme v budoucnu psát i tady na webu.

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám