McDonalds Cup

V úterý se rozehrají první okresní kola McDonald’s Cupu!

8/4/2019

Jaro je oficiálně tady. Jak se to pozná? Přes den se dá chodit v mikině, do večera je světlo, no a v McDonald’s Cupu startují první zápasy okresních kol! Už zítra, v úterý 9. dubna, se rozhoří boje v Praze a ve hře není nic míň než místenky do krajského finále. A to už je pořádné lákadlo.

Všechno začne v Praze na hřištích u ZŠ Glowackého a FZŠ Chodovická, odkud budou do „kraje“ postupovat nejlepší týmy z Prahy 8, Prahy 9 a Prahy 14. Všechny turnaje patří kategorie I., tedy mladších žáků.

Starší kategorie, ze které se v závěrečných bojích dá postoupit až do celorepublikového finále, zahájí svá okresní kola o den později. Ve středu 10. dubna přivítá opět FZŠ Chodovická elitu Prahy 14.

Zapomenout nesmíme ani na to, že výsledky prvních okresních kol budete konečně moct zaznamenávat i online tady na webu! Podrobnosti o výsledkovém servisu najdete ZDE.

Souběžně také poběží kola okrsková, a to třeba v Děčíně, Jihlavě nebo Hodoníně. Navazují tak na zápasy v Brně, kde jsme minulý týden dohlíželi na vůbec první rozdávání medailí na této úrovni v celé historii McDonald’s Cupu.

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám