McDonalds Cup

Náš patron Honza Bořil už se těší na Chelsea. A my s ním!

11/4/2019

Ne nadarmo je duel nazýván zápasem desetiletí. Už osmifinále Evropské ligy proti Seville byl pro Slavii Praha obrovským svátkem a velkým lákadlem pro fanoušky.  No a co teprve teď! Už dneska bude v Edenu hrát slavná londýnská Chelsea, jeden z nejlepších týmů světa. A proti ní nastoupí v dresu "sešívaných" i patron 22. ročníku McDonald's Cupu Jan Bořil!

Honzova kariéra nabírá na obrátkách a celý McDonald's Cup mu fandí, aby se mu dařilo pořád víc a víc. Už dnes si může zahrát třeba proti Edenu Hazardovi, jednomu z těch úplně nejnebezpečnějších fotbalistů, co po trávnících běhá. Chelsea má ale výjimečných hráčů mnohem víc - vždyť je řeč o týmu, který v letech 2015 a 2017 vyhrál anglickou Premier League a před sedmi lety dokonce Ligu mistrů.

Tak držme palce, ať to pro Slavii i pro Honzu Bořila dobře dopadne! Bylo by fajn, kdyby tím kluci nastartovali formu i do příštího mimořádného týdne. Hned v neděli bude hrát Slavia velké derby pražských "S" proti Spartě, no a ve čtvrtek ji samozřejmě čeká odveta čtvrtfinále Evropské ligy na Stamford Bridge.

No a jak bylo vidět hned po losování, ze zápasu s Chelsea nemáme radost jen my a Honza, ale i celý tým Slavie :))

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám