McDonalds Cup

McHappy Day pomáhá, pomozte také!

19/11/2015

McHappy Day je charitativní akce, díky které se společnost McDonald’s snaží ulehčit nepříjemné životní situace mnoha rodin. V tento den je vždy polovina tržeb z prodeje všech porcí hranolků a veškerý výtěžek z prodeje charitativních samolepek Pomocná ruka věnován na financování ubytovacích kapacit pro dlouhodobě nemocné děti a jejich blízké v areálu FN Motol v Praze. Děti tak mohou v nejtěžších chvílích být spolu s rodiči v prostředí, které jim vytváří pocit domova.

Dnes bylo během dne prodáno na restauracích celkem 12.498 kusů Pomocných ručiček, což znamená 249.960 Kč na konto Nadačního fondu Ronald McDonald House Charities. O vybranou částku se zasloužili i známé osobnosti, které po celý den obsluhovaly zákazníky. V jejich řadách nechyběli ani velcí fanoušci McDonald´s Cupu - Jakub Dovalil s Jakubem Kohákem (viz foto), kteří pomáhali s prodejem ve Vodičkově ulici v Praze.

Akce trvá do 10.12., tak neváhejte a v jakékoliv restauraci McDonald´s si Pomocnou ručičku za 20 Kč kupte. Co je víc, než pomoci dětem?

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám