McDonalds Cup

Startuje 23. ročník McDonald’s Cupu

13/9/2019

Začátkem září odstartoval nový školní rok. Prvňáčci vyzkoušeli, jak se jim příštích mnoho let bude sedět v lavicích a jak těžká je školní aktovka. Někteří budou slýchat zvonění na konci vyučování raději než druzí; jedno však mají společné. McDonald’s Cup, už jeho 23. ročník, je tu úplně pro všechny.

Stejně jako loni začínáme třídními a školními koly, přes které se každý z vás může probojovat do kol okrskových, okresních i krajských, anebo až do samotného celorepublikového finále. To se letos uskuteční Na Stínadlech – slavném teplickém stadionu s kapacitou více než 18 tisícimíst, kde v minulosti odehrála řadu zápasů i česká fotbalová reprezentace.

No a právě republikové finále představuje oproti předchozím ročníkům novinku a speciální motivaci pro všechny účastníky McDonald’s Cupu. Zahrají si ho totiž nejšikovnější fotbalisté ve starší i mladší kategorii, což dříve nebylo zvykem.

Což ovšem zvykem bylo, je exkluzivní cena pro vítěze. Šampion celého McDonald’s Cupu se může zase těšit na parádní fotbalový zážitek v podobě návštěvy špičkového fotbalového utkání.

Kdo neuspěje na té nejvyšší úrovni, nemusí však klopit zrak. Parádní ceny totiž i v soutěži Srdcem spolu, kde vyhrávají ty nejoblíbenější týmy na turnaji. A navíc – McDonald’s Cup je tu hlavně od toho, aby si všichni parádně zasportovali.

Jako každý ročník, i ten 23. má slavného patrona, který turnaj zaštítí. A letos jsou dokonce dva! Vedle reprezentačního obránce Vladimíra Coufala získal „mekáč“ i jeho klubového kouče z pražské Slavie Jindřicha Trpišovského.

Můžete si tak být naprosto jistí, že na vaše výkony v průběhu celého turnaje bude dohlížet skutečně renomovaný trenér!

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám