McDonalds Cup

VIDEO: McDonald's Cup je tu pro každého. Přihlas se do něj!

9/1/2020

Fotbal, to jsou krásné góly, nahrávky, radost z vítězství a s ním související smutek z porážky. Emoce k němu patří stejně jako kulatý míč nebo zelený trávník. A právě proto si ho můžeme užívat nejen na té nejvyšší úrovni. McDonald’s Cup je tu pro každého, kdo si rád zakope a dělá mu radost už jen to, že si zasportuje s kamarády. Tak se neváhejte přihlásit už do jeho 23. ročníku!

Příklad, jakým by se ostatní školy mohly inspirovat, je ZŠ Chlumčany v plzeňském kraji. Poté, co děti opustí lavice a zapomenou na učebnice, mohou soutěžit v atletice, florbalu, volejbalu nebo třeba v plavání. No a McDonald’s Cup? Toho se škola účastní pravidelně od první sezóny.

Zní to, jako kdyby chlumčanská základka patřila mezi školami ve fotbale ke špičce, že? Vězte však, že největším úspěchem je triumf v okresním kole před deseti lety. Kluci a holky zkrátka hrají fotbal proto, že je baví. Bez ohledu na to, jestli vyhrají, nebo ne.

Registrace do 23. ročníku McDonald´s Cupu jsou v plném proudu. Do největšího fotbalového turnaje mladších žáků se může přihlásit každá základní škola. Tak neváhejte, nikdo nemusí mít obavy, že mezi konkurencí neuspěje – o výsledek jde totiž až v poslední řadě.

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám