McDonalds Cup

Na návštěvě ZŠ Eden s patronem Jindřichem Trpišovským

24/2/2020

Loni zažil nejlepší sportovní období svého života. Se Slavií vyhrál český titul, triumfoval navíc i v českém poháru a nově vzniklém česko-slovenském superpoháru. Sešívané pak Jindřich Trpišovský dotáhl do čtvrtfinále Evropské ligy a na podzim s nimi předvedl nádherné výkony i v Lize mistrů. Teď jsme se s jedním z patronů McDonald’s Cupu vydali na ZŠ Eden a již brzy se můžete těšit na nové video!

Jindřich Trpišovský je v českém fotbale už zavedené jméno. S Žižkovem dokázal v relativně „polních“ podmínkách velké věci, ještě lépe si vedl v Liberci, no a o evropském tažení Slavie už víme všichni. Sevilla padla, před českým šampionem se chvíli klepala strachy i Chelsea – a v Lize mistrů dokázali červeno-bílí obrat o body dokonce i Barcelonu a milánský Inter.

V domácí lize je letos Slavia téměř neporazitelná – povedlo se to za celou sezónu jen Bohemians – a suverénně vládne tabulce.

Patron 23. ročníku McDonald’s Cupu Jindřich Trpišovský má na vytvoření sešívaného stroje velkou zásluhu. Na návštěvě ZŠ Eden se protřelý stratég sešel s nadšenými žáky a ukázal jim i mistrovský pohár pro vítěze české ligy.

A my jsme se o něm dozvěděli zase něco víc. To něco brzy spatříte i vy – nové video očekávejte na našem webu už v příštích týdnech!

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám