McDonalds Cup

McDonald’s Cup v novém kabátu!

23/8/2016

Jubilejní 20. ročník McDonald’s Cupu se nezadržitelně blíží a přípravy jsou v plném proudu. A co nás při oslavě dvacetiletého výročí největšího fotbalového turnaje mládeže v Česku čeká?

V první řadě se můžete těšit na novou grafickou podobu McDonald’s Cupu, které od včerejšího dne naleznete coby prostírky ve všech restauracích McDonald’s po celé republice.

Na vývěsním štítu turnaje jsou nyní vítězové nedávno skončeného 19. ročníku ze ZŠ Marjánka v Praze. Ti byli odměněni mimo jiné za to, že se jim podařila zcela mimořádná věc – totiž zvednout nad hlavu pohár už třetí rok po sobě.

Největším konkurentem Marjánky je v posledních letech 33. ZŠ Terezie Brzkové z Plzně. Na konci května podlehli kluci až ve finále celostátního kola.

Na mysli však klesat nemusí, už za pár měsíců totiž budou mít dokonalou příležitost svým rivalům porážku oplatit, a co víc, na domácí půdě! Právě v Plzni se nejlepší školní týmy utkají v bitvě o medaile a velikou trofej.

Aby té Plzně nebylo málo, také náš nový patron s ní má leccos společného. Ne, nebude to někdejší hvězda Viktorky Vladimír Darida, jenž držel prapor McDonald’s Cupu uplynulý ročník. S čistým svědomím však můžeme konstatovat, že jeho nástupce je jednou z největších osobností v historii českého fotbalu.

Tipněte si, kdo to bude?

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám