McDonalds Cup

McDonald’s Cup vstoupil do 20. ročníku!

28/9/2016

Září se chýlí ke konci a dvacátý ročník McDonald’s Cup je oficiálně zahájen! Celý měsíc už mohou probíhat třídní a školní kola, z nichž vzejdou účastníci kol okrskových a okresních. Připraven už je proto i náš web, a to co se týče aktuálních informací potřebných pro všechny účastníky. Tak kluci a holky, vzhůru do boje!

Hlavní změnou aktualizace turnajových propozic, které ve formátu PDF naleznete po rozkliknutí sekce Informace o turnaji v hlavičce webu. Dočtete se tam vše potřebné, od upřesnění pravidel, přes termíny všemožných kol, až po zajímavosti ze zákulisí a krátké rozhovory s elitními českými fotbalisty, kteří McDonald’s Cupem prošli v minulosti.

Nová je také právě termínová listina, která stručně a jasně poradí, kdy si naše nové fotbalové hvězdy nazují kopačky a vydají se do bojů o nejvyšší pocty. Finále jubilejního ročníku se uskuteční na konci května v Doosan Aréně v Plzni.

Trenéři a organizátoři tak mají na našem webu přehledně a na jednom místě přístup ke všem organizačním informacím, harmonogramu soutěže i ke kontaktům na organizační štáby. Díky našim stránkám je dnes pro všechny, kdo se svým nasazením podílí už 20. rok na existenci tohoto obrovského fotbalového svátku, vše přehlednější a snazší než kdy předtím.

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám