McDonalds Cup

Srdcem Spolu! Který tým 20. ročníku McDonald's Cupu je nejoblíbenější?

27/5/2017

Vítěz může být vždycky jenom jeden, důležité je být Srdcem spolu! O šampionovi 20. ročníku McDonald’s Cupu se rozhodne až ve středu v Plzni na Svátku fotbalu, už dnes ale známe týmy, které jsou úplně nejoblíbenější. Ve fotbale totiž nejde jenom o hráče, ale především o fanoušky. Ceny si proto zaslouží i týmy s nejaktivnějšími příznivci!

Do 14. května jste mohli posílat psané vzkazy, fotky i videa svým oblíbeným týmům a pomoci jim soutěžit o parádní ceny. Nyní už je čas na vyhlášení.

První cenu, tedy výlet do Polska na Mistrovství Evropy do 21 let a zápas Česko – Německo, vyhrál lanškrounský tým Smetanka, jenž nasbíral nedostižných 3717 bodů. Kluci a holky navíc doprovodí naše Lvíčata až na hrací plochu.

Taky další výhry stojí za to. Tým Smetaňáčci skončil s 2176 body na druhém místě a už může pomalu začít balit. Od McDonald’s Cupu totiž dostane zájezd na Coerver fotbalový kemp pro celý tým!

Třetí cenu, novou kameru GoPro, si budou při trénincích i zápasech užívat kluci a paní trenérka ze ZŠ Bronzové, kteří společně získali za vzkazy 967 bodů.

Všichni, kteří se soutěže zúčastnili, kluci, holky, fanoušci… děkujeme!

Veškeré organizační věci a detaily, včetně předávání cen, se dozvědí trenéři vítězných týmů prostřednictvím e-mailu uvedeném při registraci na webu. Kontaktní osobou za McDonald’s Cup je Tereza Beldová (tel.: 737 917 108).

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám