McDonalds Cup

21. ročník McDonald's Cupu začal!

8/9/2017

Kluci, holky, fotbalisti, fotbalistky, zbystřete pozornost! Trýznivé dny bez McDonald's Cupu jsou u konce, tento týden začíná zbrusu nový, nyní už 21. ročník

Největší turnaj školského fotbalu ve střední Evropě, do nějž se každoročně zapojí na 80 tisíc dětí, startuje spolu se začátkem školního roku, a zpříjemní tak pro mnohé možná tvrdý přechod z prázdninového režimu. 

Stejně jako loni začínáme školními koly, přes které se každý z vás může probojovat do kol okrskových, okresních i krajských, až do samotného celorepublikového finále. Hostit ho bude na konci května stadion v Ústí nad Labem.

V něm bude i letos o co hrát. Hlavní cenou pro ty nejšikovnější kluky a holky bude v tomto ročníku zájezd na vybrané utkání mistrů německé Bundesligy z let 2011 a 2012 nebo finalistů Ligy mistrů z roku 2013 - Borussie Dortmund.

I tentokrát McDonald's Cup zaštítí velké fotbalové jméno. Patronem 21. ročníku je český reprezentant a opora mistrovské Slavie Praha Jaromír Zmrhal

Bude tak spolu s dalšími ikonami dohlížet na to, aby se opět hrál dobrý fotbal, padala spousta branek a vítězi turnaje nebyli jen šampioni, ale i poražení.

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám