McDonalds Cup

Seminář 21. ročníku McDonald’s Cupu s úřadujícími mistry a novým patronem

26/10/2017

McDonald’s Cup letos oslavil jubilejních 20 let a v září odstartoval už jednadvacátou sezónu. Pro vítěze i poražené jsou opět připraveny věcné ceny, ale především zážitky spojené se samotným turnajem a hrou, kterou máme tolik rádi – fotbalem. I o tom se 17. října v Praze bavili pořadatelé McDonald’s Cupu s mnoha dalšími důležitými hosty. Nechyběli ani vítězové minulého ročníku nebo patron turnaje Jaromír Zmrhal.

Záložník Slavie Praha a české reprezentace tak navazuje na předešlého patrona Pavla Nedvěda – a všichni mu přejeme, aby se mu alespoň přiblížil nejen ve skvělé záštitě McDonald’s Cupu, ale také co do fotbalových úspěchů. Přímo na pódiu pak Jaromír Zmrhal poskytl exkluzivní rozhovor moderátorovi akce Jiřímu Pelnářovi, který vedle McDonald’s Cupu září s mikrofonem i při zápasech české reprezentace a Viktorie Plzeň.

Před zraky hostů vyzpovídal i kluky z vítězného týmu ZŠ Sever Hradec Králové, kteří letos v květnu naprosto suverénně prošli celým turnajem až ke zlatým medailím. Ve finále přitom přehráli 33. ZŠ Terezie Brzkové Plzeň jasně 11:1. A právě o vzpomínkách na svoje vítězství a celý Svátek fotbalu se budoucí hvězdy rozpovídaly.

Kromě nich se na semináři sešli také partneři a mediální partneři turnaje, včetně několik nových a zvučných „posil“. Ředitelka komunikace McDonald’s Zuzana Svobodová představila coby partnerské nováčky Deník, Českou televizi nebo společnost Puma.

S nimi přichází i řada skvělých novinek – Deník má nachystané široké regionální pokrytí už od nejnižších kol, Česká televize přislíbila přímý přenos z finálového utkání a v Puma už šijí dresy pro Svátek fotbalu – republikové finále. Ti nejlepší fotbalisté a fotbalistky letošního ročníku tak oblečou stejnou značku dresů, jakou nosí borci v našem nároďáku.

Články v novinách, reportáže v televizi i trendy ohoz jsou pro turnaj důležité, největší tažnou silou McDonald’s Cupu jsou ovšem pořadatelé – tedy okresní a krajští garanti Asociace školních sportovních klubů České republiky. Na semináři proto jim i učitelům vysekla hlubokou poklonu i viceprezidentka AŠSK ČR Svatava Ságnerová.

K díkům se připojujeme i my a těšíme se na zápasy v 21. ročníku McDonald’s Cupu!Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám