McDonalds Cup

Přihraj svému týmu výhry v soutěži Srdcem spolu!

16/12/2017

Kluci, holky, fotbalisti, fotbalistky, ale i trenéři a učitelé… zbystřete pozornost! McDonald’s Cup vstoupil do 21. ročníku a ve hře jsou opět báječné ceny pro vítěze. A to i pro ty, kteří s míčem na kopačkách nepostoupí mezi nejlepší. Velké zážitky tu totiž čekají i pro nejoblíbenější týmy turnaje v soutěži Srdcem Spolu. A mezi nimi může být třeba zrovna ten váš!

Taky nejradši vzpomínáte na letní zážitky s kamarády a fotbalovým míčem? Teď můžete všechny tyhle radosti spojit dohromady, v McDonald’s Cupu totiž máte šanci zabojovat o fotbalový kemp pro celý tým, kde vás navíc odborníci z Coerveru naučí spoustu super nových věcí. Tohle všechno vyhraje nejoblíbenější družstvo McDonald’s Cupu.

Parádní bombu představuje i cena za druhé místo v soutěži. Stříbrný tým bude mít šanci být u nově vzniklého projektu a sledovat nejlepší české fotbalisty v reprezentačním dresu v Lize národů. Živě a přímo na stadionu! Třetí nejoblíbenější družstvo pak vyhraje kameru GoPro 5.

Celá soutěž Srdcem Spolu spočívá v jednoduchém posílání vzkazů pro váš oblíbený tým. A to jak vzkazy textové, tak i obrázkové nebo dokonce videa. Za každý vzkaz dostane družstvo určitý počet bodů. Textový vzkaz má hodnotu 1 bodu, za každou fotku přibydou body 3, no a video přihraje týmu dokonce 5 bodů. Tým s největším počtem bodů vyhrává. Tým s druhým nejvyšším počtem bere ceny za druhé místo a tak dále…

Nic složitého, že? Teď už stačí jen zaregistrovat svůj tým pro McDonald's Cup i tady na webu. Postup je taktéž velmi snadný, do základního formuláře zadáte zběžné informace o týmu a škole a budete ve hře. Souběžně s přihlášením pro vás totiž na webu vytvoříme i profil do soutěže Srdcem spolu.

Ten můžete společnými silami budovat a doplňovat, aby byl přesně takový, jací jste vy. Přístupové údaje může používat každý hráč. Celý tým se tak smí podílet na jeho tvorbě, sdílet fotky, fotbalová videa a bojovat o podporu fanoušků, kteří jsou srdcem každého správného fotbalového mančaftu. Nezapomeňte připojit i profilovou fotku, aby vás poznalo více lidí a týmová šance na vítězství se zvýšila.

No a pak už je to i na vás, kteří se McDonald’s Cupu přímo neúčastníte, avšak chcete podpořit své kamarády na fotbalových trávnících. Rodiče, blízcí, kamarádi. Tak směle do toho, rozhodnout může i váš hlas!

Registrovat svůj tým online a přihlásit se zároveň i do soutěže můžete tady.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

V případě jakýchkoli dotazů a nejasností nás neváhejte kontaktovat na mailu blog@mcdonaldscup.cz.

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám