McDonalds Cup

REPUBLIKOVÉ FINÁLE

SVÁTEK FOTBALU

ZÁPASY O 9.–16. MÍSTO

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Jablonec n. Nisou, Mozartova 3:3(p 5:4) Základní škola Pardubice, Dubina Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019
Základní škola Brandýs n. Labem, Na Výsluní 2:3 Základní škola Dačice, B. Němcové Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019
Základní škola Havlíčkův Brod, Wolkerova 5:1 Základní škola Sokolov, Pionýrů Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019
Základní škola Brno, Měšťanská 8:2 Základní škola Jičín, Husova Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

ZÁPASY O 13.–16. MÍSTO

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Pardubice, Dubina 0:3 Základní škola Sokolov, Pionýrů Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019
Základní škola Brandýs n. Labem, Na Výsluní 4:1 Základní škola Jičín, Husova Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

ZÁPAS O 15. MÍSTO

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Pardubice, Dubina 4:2 Základní škola Jičín, Husova Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

ZÁPAS O 13. MÍSTO

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Sokolov, Pionýrů 2:2(p 2:3) Základní škola Brandýs n. Labem, Na Výsluní Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

ZÁPASY O 9.–12. MÍSTO

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Jablonec n. Nisou, Mozartova 5:1 Základní škola Havlíčkův Brod, Wolkerova Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019
Základní škola Dačice, B. Němcové 2:6 Základní škola Brno, Měšťanská Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

ZÁPAS O 11. MÍSTO

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Havlíčkův Brod, Wolkerova 4:1 Základní škola Dačice, B. Němcové Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

ZÁPAS O 9. MÍSTO

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Jablonec n. Nisou, Mozartova 2:6 Základní škola Brno, Měšťanská Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

ČTVRTFINÁLE

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Olomouc, Heyrovského 9:3 Základní škola Ústí n. Labem, Rabasova Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019
Základní škola Marjánka, Praha 6 5:1 Základní škola Zlín, Komenského II Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019
Základní škola Šumperk, Sluneční 38 10:1 25. Základní škola Plzeň Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019
Základní škola Opava, Kylešovice 10:1 Základní škola Dolní Břežany Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

ZÁPASY O 5.–8. MÍSTO

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Ústí n. Labem, Rabasova 9:3 25. Základní škola Plzeň Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019
Základní škola Zlín, Komenského II 1:6 Základní škola Dolní Břežany Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

ZÁPAS O 7. MÍSTO

název školy název školy místo konání termín
25. Základní škola Plzeň 5:1 Základní škola Zlín, Komenského II Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

ZÁPAS O 5. MÍSTO

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Ústí n. Labem, Rabasova 5:2 Základní škola Dolní Břežany Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

SEMIFINÁLE

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Olomouc, Heyrovského 0:2 Základní škola Šumperk, Sluneční 38 Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019
Základní škola Marjánka, Praha 6 3:2 Základní škola Opava, Kylešovice Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

ZÁPAS O 3. MÍSTO

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Olomouc, Heyrovského 6:2 Základní škola Opava, Kylešovice Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

FINÁLE

název školy název školy místo konání termín
Základní škola Šumperk, Sluneční 38 3:2 Základní škola Marjánka, Praha 6 Andrův Stadion Olomouc 04. 06. 2019

pp – po prodloužení, p – penalty

Kontakt

Napište nám